Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Process Explorer Portable 15.31

Process Explorer Portable to darmowy program, zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego, dzięki czemu standardowy Menadżer zdań nie będzie już potrzebny

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 955
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sysinternals
Rozmiar: 907 KB
Nazwa pliku: ProcessExplorerPortable_1...
Process Explorer Portable to darmowy program, zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu standardowy Menadżer Zadań nie będzie już potrzebny. Aplikacja ta potrafi wyświetlać listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami(ścieżka dostępu, użytkownik, ustawienia bezpieczeństwa itp.) dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji Process Explorer zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej, którą w każdym momencie możemy zamknąć pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL).

Dodatkowo Process Explorer ma bardzo wydajną wyszukwiarkę, dzięki czemu w szybki sposób możemy znaleźć dany proces, po czym skonfigurować go w najlepszy dla nas sposób. W najnowszej wersji udało się usunąć kilka mniejszych błędów.

Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.