Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Premium License for PICASATOOL 1.0

Premium License for PICASATOOL to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Premium License for PICASATOOL zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio COLIFER LAB.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 617
Cena/licencja: 19,99 zł
Producent/dystrybutor: COLIFER LAB
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.coliferlab...
Premium License for PICASATOOL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Za stworzenie Premium License for PICASATOOL odpowiedzialna jest firma COLIFER LAB.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Minimalistic Text (donate) oraz Smart RAM Booster Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.