Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Popular Science+ 4.1

Popular Science+ to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Popular Science+ może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 799
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Popular Science+ to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Popular Science+ zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Corporation.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Gazeta Lubuska oraz Metal Hammer: The Heavy Metal Bible.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.