Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pool Break Pro 2.1

Pool Break Pro to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Sportowe. Pool Break Pro wprowadzono na rynek przez Kinetic Bytes.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 726
Cena/licencja: 10,99 zł
Producent/dystrybutor: Kinetic Bytes
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.kb.Carrom3...
Pool Break Pro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Sportowe. Pool Break Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kinetic Bytes.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 2.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Zachęcamy także do pobierania innych gier. Warto polecić Modern Combat 2: Black Pegasus oraz TileStorm HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.