Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Polskie Tablice Rejestracyjne 1.1

Polskie Tablice Rejestracyjne to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Polskie Tablice Rejestracyjne może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Araneo

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1161
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Araneo
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=pl.araneo.ptr&...
Polskie Tablice Rejestracyjne to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Polskie Tablice Rejestracyjne dzięki zaangażowaniu pracowników Araneo.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Menedżer LiveWare™# oraz Sky Map#.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.