Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Polish for GO Keyboard 1.0

Polish for GO Keyboard to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Polish for GO Keyboard może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników GO Dev Team

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1419
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: GO Dev Team
Rozmiar: 31 KB
Nazwa pliku: details?id=com.jb.gokeybo...
Polish for GO Keyboard to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie Polish for GO Keyboard odpowiedzialna jest firma GO Dev Team.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Quicker oraz AVG darmowy antywirus.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.