Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Playboy Exclusive magyar kiadás 1.1.0

Playboy Exclusive magyar kiadás to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Playboy Exclusive magyar kiadás odpowiedzialna jest firma Marquard Média Magyarország Kiadó Kft..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 513
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Marquard Média Magyarország Kiadó Kft.
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Playboy Exclusive magyar kiadás to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Playboy Exclusive magyar kiadás zostało stworzone przez firmę Marquard Média Magyarország Kiadó Kft..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Auto Świat oraz Ale Historia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.