Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plants vs. Zombies Zależy od urządzenia

Plants vs. Zombies to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Plants vs. Zombies odpowiedzialna jest firma Electronic Arts Nederland BV.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 915
Cena/licencja: 11,95 zł
Producent/dystrybutor: Electronic Arts Nederland BV
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.popcap.pvz...
Plants vs. Zombies to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Plants vs. Zombies dzięki zaangażowaniu pracowników Electronic Arts Nederland BV.

Korzystanie z gry możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Więcej informacji o aplikacjach, grach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić BackStab oraz Draw Something.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.