Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Planets Under Attack

Planets Under Attack to wciągająca gra strategiczna, idealna zarówno dla całkowicie początkujących, jak i dla weteranów, doświadczonych w taktycznych bojach. Wyrusz w niej na podbój odległej galaktyki!

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 944
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Targem Games
Rozmiar: 267.5 MB
Nazwa pliku: PuA_Demo_Setup.exe
Planets Under Attack to nadchodząca gra strategiczna autorstwa Targem Games – twórców sławnego symulatora szachowego "Battle vs Chess". Najnowszy projekt owego studia strategów to odejście od szachownicy na rzecz bezkresów kosmosu – tu bitwa toczyć się będzie w całkowicie nowych przestrzeniach i rzuci wyzwanie zarówno początkującym graczom, jak i zaprawionym w strategicznych bojach weteranom. W odległej galaktyce odkryto nowe Eldorado! Na dźwięk tych słów łasi zysków kowboje kosmosu ruszają ku najdalszym rubieżom odległych galaktyk, niczym ogarnięci nową gorączką złota!

Planets Under Attack pozwala dołączyć do pana Goodmana, zdesperowanego pilota ziemskiego pochodzenia i wraz z nim udać się na międzygwiezdną przygodę, która oferuje szansę na podbój dziesiątek systemów – oraz zarobek na krawędzi znanego wszechświata! Rozdział po rozdziale, bitwa po bitwie, przedostań się przez monumentalną kampanię, przedstawioną w żywym, komiksowym stylu. Poznaj podstawy rozgrywki w przewodniku, doświadcz dwóch całkowicie różnych zasad gry, w zależności od wybranego gatunku – następnie zaś zdecyduj, który z nich wolisz reprezentować w złożonych i rozbudowanych meczach trybów potyczki oraz multiplayer!
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.