Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Photography Week 2.2.5

Photography Week to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Photography Week powstało w studiu firmy Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 784
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 34 KB
Nazwa pliku:
Photography Week to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Photography Week może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.2.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Red magazine UK oraz How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.