Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Photo Professional Magazine 2.5.5

Photo Professional Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Photo Professional Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bright Publishing Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2123
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bright Publishing Ltd
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Photo Professional Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Photo Professional Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bright Publishing Ltd.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić @mazing oraz GD Legacy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.