Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Photo Filtre Portable 6.5.3

Photo Filtre Portable to aplikacja pozwalająca na retuszowanie zdjęć. Otrzymujemy szereg użytecznych narzędzi i efektów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 948
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PhotoFiltre
Rozmiar: 1.97 MB
Nazwa pliku: PhotoFiltre-en-653.zip
Photo Filtre Portable to darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielu filtrów. Pomimo swoich rozbudowanych możliwości jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Aplikacja oferuje proste filtry i korekcję obrazu np. jasność, kontrast, korekcję gamma, nasycenie oraz bardziej artystyczne narzędzia (pastele, rozmycie, puzzle). W sumie jest ich ponad 100. Dzięki możliwości różnego rodzaju zaznaczania można dowolnie wybierać fragmenty obrazu. Własne kształty użyte do zaznaczenia jakiegoś obszaru mogą być zapisane do pliku i użyte w przyszłości.

Photo Filtre Portable oferuje także proste narzędzia do rysowania, wypełniania, klonowania, stemplowania znakomicie sprawdzają się w zastosowaniach domowych. Funkcjonalność programu można rozszerzać za pomocą wtyczek dostępnych na stronie producenta. Prezentowana tu wersja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Do programu można pobrać polski interfejs.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.