Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Philips HTS8100/37 Home Theater Firmware 29

Philips HTS8100/37 Home Theater Firmware 29 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Philips.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Philips
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hts8100_37_fus_aen.zip
Philips HTS8100/37 Home Theater Firmware 29 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Philips.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Philips HTS8100/37 Home Theater Firmware 29 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite P500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1, czy Canon imagePRESS C1 PCL5e_5c Driver 8.90 x64. Kod programu Philips HTS8100/37 Home Theater Firmware 29 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.