Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Philips HTS3450/55 Home Theater Firmware 27

Philips HTS3450/55 Home Theater Firmware 27 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Philips.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 167
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Philips
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hts3450_55_fus_eng.zip
Philips HTS3450/55 Home Theater Firmware 27 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Philips.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Philips HTS3450/55 Home Theater Firmware 27 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.1) Marvell SATA Preinstall Driver , czy Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) Atheros LAN Driver 2.1.0.7. Philips HTS3450/55 Home Theater Firmware 27 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.