Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie 4.2.5

Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie zostało stworzone przez firmę Unity Media Plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Unity Media Plc
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie dzięki zaangażowaniu pracowników Unity Media Plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Appliness oraz The Telegraph for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.