Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Performance BMW 4.1.8

Performance BMW to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Performance BMW powstało w studiu firmy Unity Media Plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 646
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Unity Media Plc
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
Performance BMW to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Performance BMW odpowiedzialna jest firma Unity Media Plc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.1.8. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także V Magazine for iPad oraz Watches International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.