Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PerfectDisk Professional 14.0.885

PerfectDisk Professional to narzędzie do defragmentacji dysku twardego. Cechuje je wysoka wydajność i łatwość użycia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 394
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Raxco Software Inc.
Rozmiar: 41.22 MB
Nazwa pliku: pd_14.0.885.exe
PerfectDisk Professional to popularne narzędzie do defragmentacji twardych dysków. Program łączy w sobie dużą szybkość działania, elastyczność i prostotę obsługi. Przygotowany został do defragmentacji dużych terabajtowych nośników. Oferuje funkcje zarządzania pojemnością, wyszukuje duplikaty plików i oczyszcza dyski ze zbędnych danych.

PerfectDisk Professional bez problemu obsługuje terabajtowe dyski, działa z dyskami zewnętrznymi i SSD. Sprawdza się w komputerach stacjonarnych, laptopach czy serwerach. Opatentowana technologia oszczędzania zasobów pozwala zoptymalizować i dopasować pracę aplikacji do każdego typu komputera. Defragmentacja może odbywać się w czasie bezczynności, gdy pecet nie jest używany i system nie wykonuje żadnych operacji bądź wtedy, gdy włączony zostanie wygaszacz ekranu. Do dyspozycji użytkownika przygotowany został rozbudowany harmonogram. W każdej chwili również można uruchomić defragmentację ręcznie. Zużywająca energię operacja może być wstrzymana, gdy na przykład laptop pracuje na baterii.

Program PerfectDisk Professional oprócz standardowych plików obsługuje także tablice alokacji plików i wszystkie metadane systemu plików NTFS, porządkuje strukturę katalogów, pliki wymiany i hibernacji. Program wyposażony został także w rozbudowane narzędzia analityczne. Pozwalają one szybko ocenić stopień rozczłonkowania plików i wygenerować precyzyjne raporty. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Stabilne wersje PerfectDisk Professional

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.