Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Perfect Uninstaller 6.3.3.9

PerfectUninstaller to narzędzie do kompletnej deinstalacji programów i gier z systemu operacyjnego. Kasuje także wpisy w rejestrze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1369
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: PerfectUninstaller.com
Rozmiar: 3.54 MB
Nazwa pliku: PerfectUninstaller_Setup_...
Perfect Uninstaller to aplikacja, która posłuży nam do całkowitego usunięcia programów i gier zainstalowanych w systemie operacyjnym. Standardowa usługa systemowa Dodaj/Usuń Programy nie likwiduje wszystkiego. Po odinstalowanym w ten sposób programie mogą pozostać pliki, wpisy w rejestrze, itp. Prezentowane na tej stronie narzędzie zajmuje się odinstalowaniem danej aplikacji wraz ze wszystkimi powiązanymi z nią plikami oraz wpisami w rejestrze. Wykonuje także kopię tych drugich, jeśli więc okaże się, że są one potrzebne innym programom, można je przywrócić.

Perfect Uninstaller radzi sobie doskonale z kompletnym usunięciem takich aplikacji jak na przykład Adobe, Aol Toolbar, Avast, AVG, ESET NOD32, Internet Explorer 8, McAfee, Microsoft Office, Nero 7, Norton, czy też ESET NOD32. A o tym jak je normalnie trudno usunąć wie każdy, kto próbował. O możliwościach programu można przekonać się dzięki jego wersji trial.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.