Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pen Tablet 5.2.1-6

Pen Tablet to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Wacom Technologies Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 831
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Wacom Technologies Corporation
Rozmiar: 20 KB
Nazwa pliku: PenTablet_521-6.exe
Pen Tablet to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Wacom Technologies Corporation.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 4630ZG Notebook NVIDIA Display Driver 175.97 for Vi i Lenovo ThinkCentre Edge 71 Realtek USB2.0 Card Reader Driver 6.1. Aplikacja Pen Tablet może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.