Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Peanut Butter Pointer 1.12

Peanut Butter Pointer są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Peanut Butter Software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 462
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Peanut Butter Software
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku: PeanutButterPointer.exe
Peanut Butter Pointer to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Peanut Butter Software.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Peanut Butter Pointer, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP S1935a LCD Monitor Driver 1.0.0.0 czy Asus Eee PC 1215P Netbook USB 3.0 Driver 1.0.19.0. Aplikacja Peanut Butter Pointer może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.