Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PDF OCR X Community Version 1.8.8

PDF OCR X Community Version jest aplikacją służącą do konwertowania plików formatu PDF do postaci tekstu dzięki narzędziu OCR. Główną zaleta programu jest wbudowana funkcja „drag & drop” czyli „przeciągnij i upuść”, która umożliwia w szybki i prosty sposób nawigowania wewnątrz interfejsu. Program posiada wsparcie dla 20 języków w tym polskim oraz współpracuje z obrazami w formatach JPEG, GIF, TIF, BMP i wiele innych. Wersja Community jest darmowa lecz posiada ograniczenie do konwertowania jednej strony na raz.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 971
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Web Lite Solutions
Rozmiar: 32.8 MB
Nazwa pliku: PDF OCR X Community...
PDF OCR X Community Version jest aplikacją służącą do konwertowania plików formatu PDF do postaci tekstu dzięki narzędziu OCR. Główną zaleta programu jest wbudowana funkcja „drag & drop” czyli „przeciągnij i upuść”, która umożliwia w szybki i prosty sposób nawigowania wewnątrz interfejsu.

Program posiada wsparcie dla 20 języków w tym polskim oraz współpracuje z obrazami w formatach JPEG, GIF, TIF, BMP i wiele innych. Wersja Community jest darmowa lecz posiada ograniczenie do konwertowania jednej strony na raz.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.