Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sound Devices USBPre 2 Audio Tool Firmware 1.01 for MAC

Sound Devices USBPre 2 Audio Tool Firmware 1.01 for MAC to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sound Devices.

Liczba pobrań: 132
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sound Devices
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: usbpre2-1.01.dmg
Sound Devices USBPre 2 Audio Tool Firmware 1.01 for MAC są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sound Devices.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Sound Devices USBPre 2 Audio Tool Firmware 1.01 for MAC to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCSB11FX AMD Radeon HD 6470M/6630M Intel HD Graphics , czy MSI Z68A-G45 (B3) Realtek LAN Driver 8.3.730.2012 for Windows 8. Sound Devices USBPre 2 Audio Tool Firmware 1.01 for MAC to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.