Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad L412 BIOS Update CD 1.38

Lenovo ThinkPad L412 BIOS Update CD 1.38 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 403
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 81uj21uc.iso
Lenovo ThinkPad L412 BIOS Update CD 1.38 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Lenovo ThinkPad L412 BIOS Update CD 1.38 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS Driver 1.4.1.0 for Server , czy Canon PIXMA iP1200 Printer Driver 10.26.0 for MAC. Lenovo ThinkPad L412 BIOS Update CD 1.38 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.