Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Dri jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_a...
Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Dri są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania CASIO N5 Camera Driver 6.1.7233.0 64 bit lub Vizio CT15T-B1 Intel Graphics Driver 9.17.10.2867 for Windows 8. Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Dri poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.