Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11

Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 159
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gateway M-24 Conexant Modem Driver 7.70.0.50 for Windows 7 lub HP Pavilion A4316F NVIDIA LAN Driver 73.1.4.0 for Windows 7 x64. Gigabyte GA-H61M-S2PH (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.