Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite Pro S300 TRS Driver for Vista64

Toshiba Satellite Pro S300 TRS Driver for Vista64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 132
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: trs-en-20081023134126.zip
Toshiba Satellite Pro S300 TRS Driver for Vista64 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Toshiba Satellite Pro S300 TRS Driver for Vista64, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASRock H61M-ITX BIOS 2.20 lub Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W. Aplikacja Toshiba Satellite Pro S300 TRS Driver for Vista64 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.