Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62

Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Authentec.

Liczba pobrań: 183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AUDFPD-00244802-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Authentec.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCZ11NGX Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.11 for czy ASUS UX42VS Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 for Wind. Sony Vaio VPCZ21DGX AuthenTec FingerPrint Sensor Driver 3.1.0.62 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.