Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 345
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: h6gx08ww.exe
Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo BlueTooth Interface Device Driver 1.0.0.5 for Windows 7 czy Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F3. Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.