Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ13KGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.

Sony Vaio VPCZ13KGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 85
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SODOTH-00224384-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ13KGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCZ13KGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad Edge E120 Conexant Audio Driver 8.32.34.50 for W czy Leica X1 Camera Firmware 2.0. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ13KGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.