Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn R40-D4 Realtek HD Audio Driver 2.31

Foxconn R40-D4 Realtek HD Audio Driver 2.31 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 78
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CSD_SW-HDA-2.31.zip
Foxconn R40-D4 Realtek HD Audio Driver 2.31 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Foxconn R40-D4 Realtek HD Audio Driver 2.31, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ECS NM70-TI (V1.0A) Realtek HD Audio Driver 6793 lub Toshiba Satellite U400D Chicony Webcam Driver 1.7.231.1126L for . Foxconn R40-D4 Realtek HD Audio Driver 2.31 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.