Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ViewSonic VG2239m-TAA LED Monitor Driver 1.5.1.0 for Windows 7 6

ViewSonic VG2239m-TAA LED Monitor Driver 1.5.1.0 for Windows 7 6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma ViewSonic.

Liczba pobrań: 82
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ViewSonic
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Standard_Monitor_Driver_S...
ViewSonic VG2239m-TAA LED Monitor Driver 1.5.1.0 for Windows 7 6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ViewSonic.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad T430si Sierra WWAN Driver 1.0.45.0 i Genius Micro Traveler 330 Mouse Driver 1.3.05. ViewSonic VG2239m-TAA LED Monitor Driver 1.5.1.0 for Windows 7 6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.