Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron One 19 Touch TEAC DV-28SW Firmware D2G

Dell Inspiron One 19 Touch TEAC DV-28SW Firmware D2G jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Teac.

Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Teac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R284484.zip
Dell Inspiron One 19 Touch TEAC DV-28SW Firmware D2G jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Teac.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway MX6910 Intel Graphics Driver 6.14.10.4497 for XP i Sony Vaio VPCZ11DGX Intel SATA RAID Driver 9.5.4.1001 for Window. Dell Inspiron One 19 Touch TEAC DV-28SW Firmware D2G to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.