Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 8530 Validity Fingerprint Driver 6.2.39 for XP/Vista

Acer Aspire 8530 Validity Fingerprint Driver 6.2.39 for XP/Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Validity.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Validity
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_UPEK_6.2.39_V...
Acer Aspire 8530 Validity Fingerprint Driver 6.2.39 for XP/Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Validity.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Acer Aspire 8530 Validity Fingerprint Driver 6.2.39 for XP/Vista, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HAMA Powerline 200 Mbps 11N WLAN Adapter Firmware 6.0 czy HAMA AC-150 Webcam Driver 1.0. Acer Aspire 8530 Validity Fingerprint Driver 6.2.39 for XP/Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.