Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Spytech SpyAgent 8.0

Spytech SpyAgent to program do kontrolowania swoich komputerów. nadaje się doskonale zarówno do prywatnej sieci, jak i do kontrolowania pracowników w firmie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 440
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Spytech Software and Design, Inc.
Rozmiar: 3.13 MB
Nazwa pliku: spyagent_8.0.zip

[inne wersje programu Spytech SpyAgent]
Spytech SpyAgent to aplikacja, która umożliwia śledzenie aktywności użytkowników na komputerze, gdzie została zainstalowana. Przydatne, jeśli nie jesteś pewien, co robią twoje dzieci lub pracownicy na służbowych pecetach. Program przechwytuje dane wprowadzane za pomocą klawiatury, wysłane i otrzymane wiadomości e-mail, otwierane aplikacje, strony internetowe, prowadzone konwersacje za pomocą komunikatorów internetowych oraz wiele więcej. Narzędzie może cyklicznie tworzyć zrzuty ekranu, a nawet przechwytywać treści drukowanych dokumentów. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo systemu.

Spytech SpyAgent pozwala mieć pełną kontrolę nad swoim komputerem lub komputerami. Podsumowując - nic nie umknie wiedzy osoby kontrolującej aplikację, zaś osoby korzystające z komputera nie będą widzieć śladu jej obecności. Dodatkowo program pozwala zablokować korzystanie z komunikatorów czy określonych aplikacji. Spytech SpyAgent może być wykrywany przez aplikacje antywirusowe jako niebezpieczne oprogramowanie, jednak korzystanie z niego nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.