Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo Thinkpad Edge E130 TrueSuite Fingerprint Reader Software

Lenovo Thinkpad Edge E130 TrueSuite Fingerprint Reader Software jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: truesuite_w8_64.exe
Lenovo Thinkpad Edge E130 TrueSuite Fingerprint Reader Software to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo Thinkpad Edge E130 TrueSuite Fingerprint Reader Software to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta bizhub 4000P Printer PCL Driver 1.0.2.1 for Windo, czy Lenovo ThinkPad T410s Intel Graphics Driver 8.15.10.2622 for Vis. Programiści Others zadbali, by Lenovo Thinkpad Edge E130 TrueSuite Fingerprint Reader Software były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.