Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W

Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R235081.exe
Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Broadcom.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania AOpen DE5100 Realtek Audio Driver 2.68 lub HP 2000-2b29NR Utility Center 1.0.7 for Windows 8. Dell Inspiron Zino HD Broadcom LAN Driver 12.2.2.2 for Vista64/W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.