Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta PagePro 4650EN Printer XPS Driver 1.0.5.0 for Win

Konica Minolta PagePro 4650EN Printer XPS Driver 1.0.5.0 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 50
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3688...
Konica Minolta PagePro 4650EN Printer XPS Driver 1.0.5.0 for Win jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Konica Minolta PagePro 4650EN Printer XPS Driver 1.0.5.0 for Win, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips SA1945/55 MP3 Player Firmware 6.4 czy Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F3. Konica Minolta PagePro 4650EN Printer XPS Driver 1.0.5.0 for Win to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.