Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway M-68 QMI WLAN Driver 2.0.2.0 for Vista

Gateway M-68 QMI WLAN Driver 2.0.2.0 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHER NETWORK CARDS.

Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER NETWORK CARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Wireless20LAN_QMI_2.0.2.0...
Gateway M-68 QMI WLAN Driver 2.0.2.0 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma OTHER NETWORK CARDS.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H55M-USB3 (rev. 2.0) Realtek Audio Driver 2.70 i Konica Minolta bizhub C25 Printer PS Driver 1.0.3.0/1.0.4.0 for . Aplikacja Gateway M-68 QMI WLAN Driver 2.0.2.0 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.