Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ11AGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7

Sony Vaio VPCZ11AGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Liczba pobrań: 126
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SOAOTH-04122011-1040.EXE
Sony Vaio VPCZ11AGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Sony Vaio VPCZ11AGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby BigFoot Killer Wireless-N 1103 Network Adapter WLAN Driver 6.1.0, czy Gateway MT3420 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ11AGX TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.