Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Atheros WLAN/Bluetooth Driver 10

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Atheros WLAN/Bluetooth Driver 10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Liczba pobrań: 110
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_wlan_bt_wb300d_...
Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Atheros WLAN/Bluetooth Driver 10 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Dimension 4550 W2300 Monitor Driver 1.0 i ASRock Fatal1ty Z77 Performance Intel Chipset Driver 9.3.0.1025 . Kod programu Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Atheros WLAN/Bluetooth Driver 10 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.