Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72

Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 91
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g1f713ww.exe
Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Trust Stylus Graphic Tablet Driver 5.0.1 for XP/Vista i Sony Vaio VPCZ21SHX Renesas USB 3.0 Driver 2.1.16.0 for Windows . Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.