Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CONEXANT.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CONEXANT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7fmb14ww.exe
Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CONEXANT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta bizhub 4000P Printer PCL Driver 1.0.2.1 for Windo i A4tech KIP(S)-900 Keyboard Driver 7.72. Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.