Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61TM-ITX BIOS 1.00

ASRock H61TM-ITX BIOS 1.00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61TM-ITX1.00ROM.zip
ASRock H61TM-ITX BIOS 1.00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASRock H61TM-ITX BIOS 1.00, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI H61MU-E35 (B3) Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 czy Konica Minolta magicolor 4690MF Printer Fax Driver 0.31 for 2000. Kod programu ASRock H61TM-ITX BIOS 1.00 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.