Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Liczba pobrań: 70
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_n...
Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Nvidia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Vizio CT14-A0 Intel Graphics Driver 8.15.10.2752 for Windows 7, czy Gateway NV44 Realtek Card Reader Driver 6.0.6000.20121 for Vista. Programiści Nvidia zadbali, by Gigabyte GA-73PVM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.