Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows

Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AverMedia.

Liczba pobrań: 510
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AverMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TV20Tuner_AverMedia_1.1.x...
Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AverMedia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad T21 Power Management Driver 1.65.05.21 czy Sony Vaio VPCZ1290X Notebook Utilities 1.0 for XP. Aplikacja Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.