Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Z77E-ITX BIOS 1.80

ASRock Z77E-ITX BIOS 1.80 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 565
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z77E-ITX1.80WIN.zip
ASRock Z77E-ITX BIOS 1.80 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASRock Z77E-ITX BIOS 1.80, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Epson Artisan 700 Printer Driver/Utility (For First Time Install czy Sony Vaio VPCZ11AGX Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for Windows 7 x6. Aplikacja ASRock Z77E-ITX BIOS 1.80 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.