Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Fire HD 8.9" Firmware 8.1.4

Amazon Kindle Fire HD 8.9" Firmware 8.1.4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Amazon.

Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: update-kindle-8.1.4_14136...
Amazon Kindle Fire HD 8.9" Firmware 8.1.4 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Amazon.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Amazon Kindle Fire HD 8.9" Firmware 8.1.4, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ13BGX/X Notebook Utilities 1.0 lub BigFoot Killer E2200 Wireless Adapter WLAN Driver 1.0.19.1097 Be. Amazon Kindle Fire HD 8.9" Firmware 8.1.4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.