Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Siemens S65 HAMA Bluetooth Driver 8.0

Siemens S65 HAMA Bluetooth Driver 8.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki HAMA.

Liczba pobrań: 140
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HAMA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 36146_bt_siemens_s65_v8.0...
Siemens S65 HAMA Bluetooth Driver 8.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HAMA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Siemens S65 HAMA Bluetooth Driver 8.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro C870 SRS Audio Driver 1.12.6000 for Window czy Toshiba Satellite P850 Eco Utility 1.3.11.64. Aplikacja Siemens S65 HAMA Bluetooth Driver 8.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.