Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit IP35 Realtek Audio Driver 1.9

Abit IP35 Realtek Audio Driver 1.9 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 248
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: r190.zip
Abit IP35 Realtek Audio Driver 1.9 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Abit IP35 Realtek Audio Driver 1.9, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro L650 Intel RST Driver 9.5.7.1002 for Windo czy Canon imageRUNNER ADVANCE C9270 PRO Printer PCL6 INF File Tool 2. Programiści REALTEK zadbali, by Abit IP35 Realtek Audio Driver 1.9 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.