Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0

LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma LG.

Liczba pobrań: 637
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LG
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: lgecs.downloadFile.ldwf?D...
LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LG.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASUS ZENBOOK UX31A Wireless Switch Utility 3.0.32 for Windows 7 lub ASUS PCE-N15 Wireless Adapter Driver 1005.22.615.2011. Programiści LG zadbali, by LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.